NÁŠ ÚSPĚCH NA ČESKÉM LVU

Pro každého podnikatele je velkou ctí, když má možnost prezentovat své výrobky na prestižní akci. A nám, společnosti Eurobi se takto poštěstilo hned několik let za sebou.

ČESKÝ LEV

Akce Český lev je spojena s prestiží, luxusem, dlouholetou tradicí a samozřejmě také vybraným cateringem plným chutného a vynikajícího jídla. Na Českém lvu se promítne řada velkých a významných českých osobností, které si po nominačním i hlavním večeru chtějí pochutnat na perfektním jídle. S tím je spojena povinnost organizátora rautu – neselhat a uspokojit všechny účastníky. Tímto nelehkým úkolem jsme byli pověřeni a výsledky byly vynikající.

VEGETARIÁNSKÝ RAUT

Raut, který v minulosti organizoval režisér Vachler, vždy býval vegetariánský. Z toho důvodu jsme byli osloveni k účasti na rautu. První rok jsme obstáli na výbornou a dostalo se nám největší možné pocty – účastnit se rautu i po dobu dalších několika let, a to konkrétně v letech 2002 až 2009.

ROBI KUCHAŘKA

Veškerá jídla, která jsme na rautech po dobu sedmi let servírovali, jsme následně zpracovali do krásné kuchařky, která nese příhodný název „Vařili jsme pro Českého lva, aneb byli jsme v žitě“. Tato nádherná kuchařka je samozřejmě doplněna fotografiemi nejen receptů, ale také fotografiemi ze slavnostních večerů Českého lva.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

Odeslat komentář