O nás

Firma EUROBI s.r. o., vznikla v roce 1995 a zabývá se výrobou a prodejem potravinářského výrobku zdravé, racionální výživy Robi.

Historie společnosti

Sídlo naší firmy je v Újezdu u Brna, kde najdete i naši
firemní výrobnu a kde vám rádi poradíme nejen s výběrem, ale i s bezmasými recepty pro Váš stůl. Dne 23. 9. 2010 se společnost Eurobi s. r. o. stala držitelem certifikátu ISO 9001:2009.

Tento certifikát potvrzuje, že společnost se řídí požadavky normy ČSN EN ISO 9001:2009 a v souladu s touto normou uplatňuje pravidla managementu kvality. V roce 2013 byla platnost certifikátu po recertifikačním auditu prodloužena do roku 2016. Certifikace proběhla v oboru výroba a prodej potravin racionální výživy ROBI.

20. září 2017 společnost Eurobi spol. s r.o. slaví 22. výročí svého vzniku

Z nenápadné maličké rodinné firmy se sídlem v Újezdu u Brna se stala společnost, která má své významné místo na trhu, a která obohacuje a zpestřuje jídelníček nemasovým výrobkem ROBI mnoha vegetariánům, veganům, ale i běžným zákazníkům, kteří se zajímají o zdravý životní styl a to nás velmi těší a povzbuzuje.

Dáváme Vám to nejlepší z české přírody

Prezentovali jsme se na mnoha českých i zahraničních výstavách a získali jsme mnohá ocenění

Tuzemská ocenení

Režisér P. Vachler organizoval v minulosti každý rok nominační a hlavní večer Českého lva, oficiálním skončení předávání cen následoval raut, který býval vždy vegetariánský. Právě z tohoto důvodu jsme se ročníků 2002 – 2009 účastnili. Pro naši firmu to byly prestižní akce. Recepty jídel, které jsme zde nabízeli a každým rokem obměňovali, jsme potom zpracovali do hezké kuchařky s názvem VAŘILI JSME PRO ČESKÉHO LVA, ANEB BYLI JSME V ŽITĚ. Publikace je doplněna fotografiemi, jak ze slavnostních večerů, tak fotkami ke každému receptu.

Mezinárodní ocenění

Ve dnech 17.5.-18.5.2015 se konaly Jihomoravské dny na světové výstavě EXPO 2015 v Miláně. V rámci prezentace Jihomoravského kraje naše firma Eurobi představila několik výrobků ze svého sortimentu, které budily zájem návštěvníků pavilonu z celého světa. Jednalo se o těstovinový salát s ROBI, fazolový salát s ROBI a mexický salát s ROBI a také mix šátečků s ROBI náplněmi. Všechny tyto výrobky máme na trhu a naši zákazníci je znají – připomeňme, že šátečky byly již v roce 2012 vyhodnoceny jako nejlepší výrobek (1.místo) v soutěži REGIONÁLNÍ POTRAVINA v kat. pekařských výrobků v JM kraji. Prezentace patřila mezi jednu z nejzajímavějších a jsme velmi hrdí, že jsme se jí mohli zúčastnit.

Robi výrobky uspěly i na Ukrajině, získaly Zlatou medaili na veletrhu v Kyjevě World meat Ukraine 2013 Vážíme si ocenění značkou KLASA u polotovarů i výrobků z Robi atd. viz lišta na těchto webovkách.

Firma se představuje a prezentovala se např. na Biostylu, Delikomatu, G+H, Zemi živitelce, Febiofestu, Vánočních trzích v Brně atd. atd. Poslední naší prezentací byla účast v únoru pod hlavičkou KLASY na SALIMĚ 2016.

Kontaktujte nás

Zadejte zde prosím svůj e-maiil a odešlete dotaz

Odeslat